ІТ та бізнес-заходи весни, які варті вашої уваги

Для того, щоб постійно бути в курсі останніх нововведень, інноваційних технологій, для того, щоб розвиватися і не стояти на місці потрібно вчитися. В нашій країні майже щодня проводяться десятки заходів. Пропонуємо вашій увазі декілька заходів цієї весни, на які слід звернути увагу.
 
Kyiv Startup Week. 15-24 квітня. Київ.
 
Kyiv Startup Week — це тиждень подій, які присвячені технологічному підприємництву та інноваціям. Заходи, які проводитимуться в рамках Kyiv Startup Week 2016 стануть корисними для тих, хто вже працює над власним проектом, або планує запустити його.
 
Tech Networking Party. 19 квітня. Київ.
 
Tech Networking Party являється закритою зустріччю лідерів технологічної галузі України із закордонними гостями. В неформальній обстановці учасники обговорюють ситуацію в сфері, розширюють коло знайомств, шукають партнерів та цікаві проекти.
 
IForum. 20 квітня. Київ.
 
IForum — найбільша офлайн-конференція в Україні. Формат iForum складається не лише з конференції зі звичними докладами, а і з виставкової зони, різноманітних активних дій, живого спілкування між учасниками та традиційної смачної кави.
 
Lviv PM Weekend Conference. 23 квітня. Львів.
 
PM Weekend Conference — захід, який планує об'єднати досвідчених та успішних експертів project та product менеджерів, які в неформальній, демократичній та відкритій обстановці ділитимуться своїми думками, досвідом, ідеями та спілкуватимуться один з одним.
 
NASA SpaceApps Challenge. 23-24 квітня. Київ.
 
Цього року, вперше в Києві та Україні пройде щорічний 48-годинний хакатон глобального масштабу, мета якого — зібрати разом та об'єднати зусилля ентузіастів та інноваторів для вирішення практичних задач, які стоять перед людством для дослідження космосу та Землі. Теми проектів у 2016 році охоплюватимуть наступні сфери: аеронавтика, космічна станція, подорожі на Марс, планета Земля, Сонячна система та далекий космічний простір, технології.
 
Фінал міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий Байт 2016». 23-24 квітня. Київ
 
Кращі IT проекти з України, Білорусі, Казахстану та інших країн ближнього зарубіжжя зустрінуться на фіналі Міжнародного IT Чемпіонату «Золотий Байт 2016».
 
Business. People Club #17. 26 квітня. Київ.
 
Даний захід присвячено всім тим, хто має бізнес та шукає нових парнерів / клієнтів / співробітників, потребує інвестицій або рекомендацій від експертів з маркетингу, фінансів, підбору персоналу та інших питань, або знаходиться в пошуку додаткових можливостей для розвитку.
 
Garage48. Міжнародний хакатон європейського рівня. 6-8 травня. Одеса
 
Тематика 48-годинного хакатону — використання гейм-дизайну та принципів гри в неігровому контексті. До участі запрошуються розробники, дизайнери, маркетологи, візіонери (як студенти, так і працюючі спеціалісти). За 48 годин, команди, які складаються з розробників, дизайнерів, геймдев спеціалістів робитимуть з ідей прототипи.
 
JEEConf 2016. 20-21 травня. Київ
 
JEEConf — це щорічна конференція для Java-практиків. Конференція відрізняється тим, що доповіді мають практичний досвід реальних проектів. Спікери з різноманітних країн світу приїдуть поділитися з учасниками своїми знаннями, досвідом та рішеннями.
 
Spacer Hackathon. 28 травня. Дніпропетровськ
 
Глобальний захід для тих, хто захоплюється тематикою космосу та космічних технологій. Ціль хакатону — занурення в останні космічні інновації, отримання нових знань щодо розвитку індустрії, створення умов для появи та реалізації цікавих проектів на space тематику.
 
Mobile Beach Conference. 28 травня. Одеса
 
Найбільша конференція по мобільному маркетингу в Східній Європі, яка відходить від стандартного формату ІТ-конференцій. В програмі заходу — доповіді від провідних спеціалістів по мобільній рекламі та маркетингу у Східній Європі, розробників додатків та аналітичних компаній, які поділяються своїми кейсами по просуванню брендів за допомогою мобільної реклами, монетизації мобільного трафіку та новими інструментами мобільного маркетингу.
×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд