Охорона бізнес-класу – охоронні системи Ajax!

Сучасний бізнес вимагає сучасних рішень в галузі безпеки, і ми маємо відповідь на цей виклик. COSMONOVA|NET офіційний інсталятор та реселлер охоронних систем Ajax, ми допоможемо обрати та встановити датчики, які вам необхідні.

Пропонуємо охоронні системи Ajax – ідеальне рішення для забезпечення надійного захисту вашого офісу, складу або будь-якої комерційної площі.

  • Технологічний прорив – системи Ajax використовують передові технології, такі як двонаправлений зв'язок, цифрові алгоритми й забезпечують надійну зв'язаність з хабом навіть при втраті провідного інтернету.
  • Безперервний моніторинг та віддалений контроль – завдяки додатку на вашому смартфоні, ви зможете в реальному часі стежити за станом охоронної системи, отримувати сповіщення про події та навіть керувати системою віддалено.
  • Налаштування під вас – кожен бізнес унікальний, і системи Ajax це враховують. Вони налаштовуються під ваші потреби, дозволяючи створити оптимальний захисний контур.
  • Великий вибір датчиків – охоронні системи Ajax можна налаштувати під ваше приміщення, будь-то офіс, складське приміщення чи магазин тощо. Менеджер COSMONOVA|NET допоможе вам у виборі датчиків, які потрібні саме для вас.

Виберіть найкраще для свого бізнесу – виберіть охоронні системи Ajax. Дізнайтеся більше про можливості та переваги нашої охоронної системи на нашому сайті або зв'яжіться з нами для консультації 044 359 0000.

 Детальніше 

 

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд