Весняні заходи сфери телеком у 2016 році

Весна це не лише квітуча пора, а й можливість для впровадження інновацій та розвитку. Ми постійно намагаємося інформувати Вас про різноманітні нововведення в галузі. Кожна новинка, кожне оновлення чи доповнення допомагає нашим клієнтам оптимізувати власні бізнес-процеси, знизити витрати паралельно отримавши конкурентну перевагу на ринку.
 
Для поширення нововведень та гармонійного розвитку сфери дата-центрів та телекомунікацій на ринку України, організовуються різноманітні масові заходи, форуми та конференції. Якщо ви не бажаєте пасти задніх і бажаєте слідкувати за усіма новинками та впроваджувати їх, якщо слова «розвиток», «інновації» та «оптимізація» є ключовими при веденні діяльності, якщо ви погоджуєтеся з твердженням що «потреби клієнта постійно ростуть, а задоволення цих потреб для компанії є ціллю #1», то рекомендуємо вам не пропустити

головні телекомунікаційні заходи цієї весни

.
 
11-12 березня. InnoTech Ukraine
Другий щорічний форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який відбудеться 11-12 березня в Києві на території НСК «Олімпійський», продемонструє найбільш актуальні тренди інновацій, які вже доступні в Україні. Цей масштабний захід поєднає в собі сучасні розробки, проекти та продукти зі світу сучасних інновацій: робототехніку, 3D-друк, smart-технології, технології в сфері освіти та медицини.
 
Завдання InnoTech Ukraine - продемонструвати можливість та доступність застосування інноваційних технологій як у сфері бізнесу, так і в повсякденному житті. Форум проходить вже вдруге, і можна сміливо сказати, що організатори готують для своїх гостей насичену програму і величезну кількість приємних сюрпризів. Так, планується провести 2 дні конференцій з цікавими спікерами, державними діячами та міжнародними експертами в різних областях.
 
18 березня. TIM: Tech & Solutions 2016
У форматі дискусії будуть підняті актуальні теми: розвиток ІТ-ринку, побудова ІТ-стратегії бізнесу і розстановка пріоритетів в ІТ-бюджет компанії. У доповідях спікерів будуть запропоновані для розгляду успішні кейси зі зберігання й обробки даних, побудови ІТ-інфраструктури і впровадження нових технологій в бізнес. Учасники отримають поради щодо впровадження програмного забезпечення від фахівців, а також будуть обговорюватися позиції різних сторін у взаєминах "виробник софту — споживач". Адреса проведення заходу: MonteRay, Україна, Київ, вул. Прорізна 8, ст.метро «Хрещатик».
 
Захід, який буде проводитися 14 квітня за адресою: Київ, вул. Гетьмана, 6, покриває всі питання, що пов'язані з побудовою кабельних мереж інженерних систем будівель, тестуванням і діагностикою мідних і оптичних ліній зв'язку, а також розгортанням сучасних інформаційно-комунікаційних сервісів (рішення, послуги, продукти, технології та експертиза). Очікувана аудиторія - 300+ осіб!
 
Генеральні директори компаній-переможців аукціону 3G ліцензій візьмуть участь в дискусії з головою НКРЗІ з питання подальшого розвитку сектору мобільного зв'язку:
  • Петро Чернишов, Київстар
  • Ердал Яйла, life :)
  • Іван Золочевський, МТС Україна
  • Олександр Животовський, НКРЗІ
 
На даний момент, це всі

заходи у сферах телекомунікацій, які відбудуться навесні

. Проте, ми радимо вам постійно оновлювати власний календар і додавати до нього різноманітні заходи, конференції та форуми, які будуть проводитися у вашому місті.
 
Будемо раді зустрітися з вами!
×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд