Подбайте про стабільний інтернет завчасно. Поради від COSMONOVA|NET.

Однією з ключових складових успіху будь-якого бізнесу є стабільна робота. Щоб ваші бізнес-процеси, пов'язані з роботою онлайн та наявністю інтернету не зупинялися, потрібно мати справне мережеве обладнання в офісі та надійного Інтернет-провайдера. Пропонуємо ознайомитись з декількома порадами, про які потрібно подбати для стабільного інтернет зʼєднання:

  • Необхідно обрати тип підключення. Частіше за все це Ethernet-кабель/оптичний кабель або телефонна лінія, для мобільного користування інтернетом чи терміналом використовують 3G/4G. Уточніть у наявних за адресою провайдерів технологію підключення саме у вашому офісі. Якщо вам потрібне гарантоване зʼєднання для отримання безпреривного сигналу плануйте підключення Ethernet або оптичним кабелем, вони зможуть надати гарантовану високу швидкість.
  • Якщо ви будете використовувати провідний тип підключення – все просто, інтернет кабель зʼєднуєте з вашим обладнанням, ПК чи ноутбуком. Якщо будете використовувати Wi-Fi, потрібно обрати обладнання яке підходить під ваші потреби. При цьому ви повинні розуміти якого розміру буде офіс або приміщення де плануєте роботу, кількість робочих місць та пристроїв, які будуть підключені до мережі.
  • При підключенні, потрібно завчасно подумати про облаштування мережі. Проаналізуйте та зберіть список устаткування, яке ви будете використовувати в роботі інтернет. Це можуть бути відеокамери, POS-термінали, розумні розетки, офісна техніка, Wi-Fi роутери, mesh-системи, ноутбуки, охоронна система тощо.

Якщо у вас залишились питання, вертайтесь за консультацією до спеціалістів COSMONOVA|NET – 044 359 0000.

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд
Чат с менеджером