На охороні Вашого захисту

Що може бути приємнішим ніж ранкова кава в офісі, на своєму робочому місці, де затишно та спокійно, де відчуваєш себе у безпеці. Не дивлячись на ситуації, ваше приміщення буде завжди під наглядом з охоронною системою AJAX. Миттєва реакція датчиків сповістить вас у додатку на смартфоні та надішле сигнал на пульт охорони. Спеціалісти COSMONOVA|NET допоможуть вам з підбором комплектів та датчиків охоронної системи Ajax, а наш спеціаліст з інсталяції встановить їх в зручний для вас час.

В умовах постійних відключень електроенергії актуальна енергонезалежність охоронної системи Ajax. Кожен датчик Ajax має самостійне живлення від батарейок, а центральний хаб може працювати до 16 годин без живлення.

В умовах постійних відключень електроенергії актуальна енергонезалежність охоронної системи. Кожен датчик Ajax має самостійне живлення від батарейок, а центральний хаб може працювати до 16 годин без живлення.

Звертайтесь за додатковою інформацією щодо охоронних систем Ajax до наших менеджерів за тел.: 044 3590000 або на сайті https://www.ajax.cosmonova.net/

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд
Чат с менеджером