Де ще немає інтернету

Зважаючи на швидкий розвиток інтернету та його поширення у більшості країн світу, може здатися, що доступ до цифрового світу є загальнодоступною річчю. Однак, варто пам'ятати, що на жаль, є країни та регіони, де ще не забезпечено доступ до Інтернету. За офіційною статистикою Міжнародного союзу зв'язку (ITU), приблизно 2,7 мільярда людей або третина населення планети, не мають доступу до Інтернету, що підкреслює у звіті генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв’язку Богдан-Мартін. Зокрема, в Африці, південно-східній та південній Азії, Північній Кореї та на деяких островах Тихого океану існують регіони, де покриття Інтернетом незначне або зовсім відсутнє. Це важливо розуміти, оскільки відсутність доступу до мережі може стати перешкодою для економічного та соціального розвитку цих регіонів. Особливо складна ситуація з підключенням в сільській місцевості та віддалених регіонах.

Наприклад, в Африці, за даними ООН, лише 40% населення має доступ до Інтернету, а в Азії - 70%. У 2022 році рівень проникнення інтернету в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону зріс до 64%, в той час, як у країнах Америки та він перевищує 80%. Найвищий рівень проникнення — у Європі, де 89% населення має підключення до мережі.

Starlink Ілона Маска — це проєкт, який має на меті забезпечити доступ до Інтернету в будь-якій точці планети, використовуючи супутники, які розміщені на низькій орбіті.

Попри це, багато регіонів залишаються непокритими Інтернетом, особливо в країнах з низьким рівнем економічного розвитку. Таким чином, проблема відсутності доступу до Інтернету залишається актуальною для значної частини населення світу, але проєкти, такі як Starlink, можуть допомогти вирішити цю проблему у майбутньому.

Інтернет провайдер COSMONOVA|NET - це надійний Інтернет для бізнесу. Звертайтесь до наших спеціалістів за консультацію по підключенню, обладнанню та тарифам: 0443590000

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд
Чат с менеджером