Захист вашого бізнесу – першочергова мета

У сучасному світі безпека бізнесу – це забезпечення надійного захисту. COSMONOVA|NET вже рік, як співпрацює з Ajax Systems і є офіційним дистриб'ютором та інсталятором охоронних систем. Ми рекомендуємо Ajax – система охорони для бізнесу, яка працює на вас, навіть коли ви відсутні. І маємо підтверджені кейси від клієнтів, що свідчать про якість і надійність.

Чому Ajax:

  • Бездротова технологія – обравши Ajax, ви отримуєте передову бездротову систему, що забезпечує легку установку та масштабування, не потребує проводів і прокладки кабелів.
  • Зв'язок у реальному часі – Ajax забезпечує негайне сповіщення власника про будь-які події на об'єкті від відкриття дверей до детектора руху чи то витоку газу або розбиття скла у вікнах.
  • Керування освітленням та електронікою – не тільки захист, але й зручність. Ajax дозволяє керувати освітленням, кондиціонером та іншими пристроями віддалено через смартфон – для цього є розумна розетка у переліку датчиків.

Розглянуті кейси, де Ajax може бути особливо корисним:

Магазин або торгова точка – Ajax допомагає захистити вітрини та товари. Ви отримуєте повідомлення про будь-яку незвичайну активність та можете зберігати ваші активи та продукцію в безпеці.

Офіс – будь-яка важлива інформація чи важливі документи або комп'ютерне обладнання, яке зберігається в офісі. Ajax відстежувати доступ до приміщення та сповіщає вас про будь-які порушення. Ресторан або кафе-кавʼярня – Ajax не тільки забезпечує безпеку для закладу, але й дозволяє ефективно контролювати роботу електронного меню, освітлення, датчики від протікання забезпечать вас від потопу або датчик диму допоможе у передчасному її виявлені.

COSMONOVA|NET пропонує надійних партнерів, Ajax надійні та сучасні охоронні системи для бізнесу – консультуємо індивідуально, пропонуємо інсталяцію датчиків.

Звертайтесь за консультацією вже зараз 044 359 0000. Детальніше  за посиланням .

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд