Проводимо модернізацію нашої мережі для забезпечення безперебійності

Шановні клієнти COSMONOVA|NET. Вже четвертий місяць країна живе режимі вимушених планових й екстрених відключень живлення, наша компанія не виключення. Ми стикнулися зі складною ситуацією. З початку повномасштабного вторгнення COSMONOVA|NET не припиняє обслуговувати мережу та надавати послуги для бізнес-клієнтів. Але з причини масового відключення електроенергії ситуація з безперебійністю мережі значно погіршилася, а подекуди, була критичною у зв'язку з масовим відключенням.

За цей період ми сформували план по якому активно рухаємося і який забезпечує і буде надалі забезпечувати працездатність мережі в поточних умовах і Інтернет-зв'язок для наших клієнтів.

Наші спеціалісти провели ревізію мережі на наявні проблеми з обладнанням. Моніторимо в режимі реального часу всі майданчики, на рахунок наявності електроживлення. На всіх базових вузлах проведена заміна АКБ. Кожен вузол підлягає цілодобовому моніторингу. Працюють сервісні бригади в режимі 24/7, які при необхідності замінюють розряджені АКБ. Найбільш критичні вузли резервуємо за допомогою технологій СWDM (прямі волокна від нашого ядра), що дозволяє продовжувати роботу критично важливих й основних майданчиків без подачі живлення на комутатор. В Бізнес-центрах виконується заміна комутаторів на модернізовані з джерелом безперебійного живлення.

Дякуємо клієнтам за те що з розумінням сприймають поточну ситуацію, що разом з нами шукають найкращі варіанти для забезпечення безперебійності. Дякуємо бізнес-центрам партнерам, дякуємо соціально відповідальному бізнесу, всім тим, хто долучився і надав можливість підключення нашого обладнання до власних генераторів.

 

COSMONOVA|NET

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд