Як залишитись з Інтернетом при відсутності електроживлення

Вже почався осінній період й бізнес вже враховує можливість відключення електроенергії, що загрожує нормальній роботі. Надійний робочий процес стає надзвичайно важливим. Ми в COSMONOVA|NET готувались і продовжуємо готуватись до такої ситуації. Наша ціль ¬– забезпечити стабільну роботу зв'язку.

Вдосконалення і резервування мережі – команда COSMONOVA|NET продовжує займатись резервування та забезпечення безперебійності власної мережі встановлюючи потужні акумулятори LiFePo4, додатково підключаючи обладнання до генераторів, щоб забезпечити надійне інтернет-з'єднання. А чи готуєтесь зі свого боку ви?

Ось декілька рекомендацій, які допоможуть вашому бізнесу працювати в період відключень:

  • Альтернативні джерела живлення – рекомендуємо використовувати резервні джерела живлення, такі як генератори або UPS. Таке рішення забезпечить стабільну роботу в офісі навіть під час відключень. Допоможуть швидко заживити офісне обладнання.
  • Зарядка мобільних пристроїв – ваше малопотужне офісне обладнання зможе тривалий час працювати та виконувати необхідні робочі функції. Використання павербанків та зарядних станцій допоможе підтримувати роботу ваших пристроїв навіть при відключенні електроенергії.
  • Робота з важливими даними – якщо питання забезпечення безперебійності вашого бізнесу стоїть на порядку денному, звертайтеся до наших фахівців. Ми готові проконсультувати та підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу, а також пропонуємо скористатись збереженням необхідних даних у нашу хмару DC|COSMONOVA. В ній ви зможете налаштувати бекапи даних та зберігати в хмарному сховищі всю необхідну інформацію.

Звертайтеся до фахівців COSMONOVA|NET. Ми завжди готові надати кваліфіковану консультацію!

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд