Поняття глобальна мережі Інтернет

Звичайний користувач або бізнес-користувач не замислюється над тим, що таке Інтернет, та завдяки чому він працює. А отже чому інтернет називається глобальною мережею?

Ця назва відображає історичний та технічний шлях Інтернету. Спочатку Інтернет був розроблений як децентралізована система зв'язку для військових потреб. З часом він став відкритою мережею, доступною для всіх.

Основний принцип глобальної мережі полягає в тому, що вона об'єднує мільйони комп'ютерів та пристроїв по всьому світу в єдину систему обміну інформацією. Це дозволяє нам спілкуватися, отримувати інформацію та керувати бізнесом в будь-якій точці світу. А для того, щоб переміщувати дані між одним пристроєм до іншого потрібен обмін даними між провайдерами.

COSMONOVA|NET розуміє важливість доступу до цієї глобальної мережі для вашого бізнесу. Саме тому ми пропонуємо надійний та безперебійний інтернет, який допоможе вам залишатися на зв'язку зі світом. COSMONOVA|NET має прямі канали звʼязку в 7 основних центрах обміну трафіком:

DE-CIX, DATA-IX, EQUINIX, BALT-IX, UAIX, GIGANET, DTEL-IX. Інтернет складається з різних рівнів мереж, таких як великі національні магістральні мережі, регіональні та локальні мережі, які взаємодіють між собою. Ці мережі мають кілька взаємодоповнюючих каналів зв'язку, що робить Інтернет надзвичайно надійним. У випадку пошкодження частини мережі, дані можуть обходити уражені ділянки, забезпечуючи стабільний зв'язок.

Обираючи COSMONOVA|NET, ви обираєте надійність та зручність для вашого бізнесу.

Звертайтесь за підключенням вже зараз, наші фахівці готові вас проконсультувати 044 359 0000.

Детальніше  за посиланням.

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд