Як працює ЦОД DC|COSMONOVA в умовах віялових і аварійних відключень електроживлення

Сьогодні країна переживає складні часи, а з нею й енергетична система. Ситуація з електроживленням спричинена обстрілами росії, м’яко кажучи, складна. Страждають не лише домогосподарства, а і підприємства, великий і малий бізнес. Основана задача дата центра – безперебійна робота, отже розповідаємо як працює ЦОД в умовах віялових відключень.

Страждають не лише домогосподарства, а і підприємства, великий і малий бізнес. Основана задача дата центра – безперебійна робота, отже розповідаємо як працює ЦОД в умовах віялових відключень.

Кожна серверна зала має свій потужний генератор для безперебійної роботи обладнання у випадку зникнення живлення протягом мінімум 2-х діб. Власні запаси палива зберігаються згідно зі стандартами в надійних захищених місцях. На випадок виходу з ладу одного з генераторів побудовані взаємні з’єднання електричних комутацій між серверними залами. У випадку зникнення живлення все електричне навантаження лягає на Джерела Безперебійного Живлення, яке підтримає необхідний струм поки генератори автоматично запустяться та вийдуть на робочий режим, після цього все навантаження автоматично перемикатися на струм від генераторів. За системами енергоживлення та кондиціонування слідкують інженери 24/7 які віддалено керують купою датчиків, а також інженери які постійно присутні в ЦОД, роблять регулярні обходи, та мають чіткі регламентні процедури щодо будь-яких можливих нестандартних ситуацій, щоб якомога швидше відреагувати на будь-які відхилення та виконати головну мету в ЦОД – безперебійне живлення та кондиціонування на всьому об’єкті, щоб робота обладнання клієнтів не переривалась ні на мить, та мала всі необхідні умови для експлуатації.

Кожен наш спеціаліст працює, щоб забезпечити якісні та надійні послуги для вас. DC|COSMONOVA саме для вас надає якісні послуги 24/7 за посиланням (044)3590000

×
Request a
callback
*By filling this form you consent to the processing of personal data.
Перезвоним за 30 секунд
Чат с менеджером